LinkedIn: 25 parimat sotsiaalmeedia eksperti, keda jälgida

linkedin turunduse juhend

Jason möldr hiljuti postitas sotsiaalmeediasse, et tundis end sünnitanud, kui tema uusim looming lõpuks avaldati. Kahtlemata on ta selle beebi üle uhke! The Keerukas turundaja juhend LinkedInile on fantastiline ... loominguline, värvikas ja pakitud erinevate turundusspetsialistide nõuannetest, erinevatest kasutusjuhtumitest ja tohututest ressurssidest. Kui te pole seda veel alla laadinud, laadige see alla ja kasutage seda kontrollnimekirjana, kuidas oma ärivõrku LinkedIni tööle panna!

See juhend on kirjutatud teile mõeldes, kogenud turundaja. Ole valmis viima oma sotsiaalmeediaturundus uuele tasemele, kasutama professionaalset mõtteviisi ja võtma omaks ootel olevad suured võimalused - suurendab teadlikkust, mõjutab taju, genereerib müügivihjeid ja toob lõpuks tulu LinkedIniga.

Laadige alla meie uus e-raamat ja õppida:

  1. Miks teie ettevõte peab LinkedInis turustama?
  2. Kuidas oma eesmärkide saavutamiseks kasutada LinkedIni võimsaid turunduslahendusi?
  3. Kuidas laiendada oma katvust sisu turundus jagades asjakohast ja suunatud sisu maailma spetsialistidega
  4. Kuidas kaasata ärispetsialiste rikkalike displeireklaamide ja täpselt sihitud tekstreklaamide abil
  5. Ja palju muud!

Olin täiesti rabatud, et teada saada, et olen kantud teiste sektori juhtide hulka, keda ma nii imetlen ja austan! Siin on nimekiri:

  1. Jay Baer - esineja, autor, blogi konsultant Veendu ja teisenda. Twitter: @jaybaer LinkedIn
  2. Michael Brenner - SAP-i globaalse turunduse vanemdirektor, president ja kaasasutaja
    Business2Community ajaveebiga B2B turundusinfo. Twitter: @BrennerMichael LinkedIn.
  3. Michael Brito - W2O ettevõtte WCG meedia- ja kaasamisdirektor, ajaveeb Britianlane. Twitter: @Britopian LinkedIn.
  4. Jeff Bullas - konsultant, esineja, blogija. Twitter: @jeffbullas
    LinkedIn.
  5. Brian Carter - Infinigraphi turunduse asepresident, autor, esineja. Twitter: @briancarter LinkedIn.
  6. Brian Clark, ettevõtte asutaja ja tegevjuht Copyblogger. Twitter: @copyblogger LinkedIn.
  7. Heidi Cohen - kolumnist. Twitter: @heidicohen LinkedIn.
  8. Steven Farnsworth - Jolt'i digitaalne strateegistrateegia, digitaalne turundus, autor, esineja. Twitter: @steveoloogia LinkedIn.
  9. Barry Feldman - Feldman Creative'i omanik, esineja. Twitter: @FeldmanCreative LinkedIn.
  10. Ann Handley - sisujuht aadressil Turunduse profid, Autor. Twitter: @annhandley LinkedIn.
  11. Matt Heinz - Heinz Marketing Inc. president. Twitter: @HeinzMarketing
    LinkedIn
  12. Douglas Karr - ettevõtte tegevjuht DK New Media, Turundusdirektor juures CircuPress, Autor. @douglaskarr LinkedIn
  13. Jason Keath - Social Fresh'i tegevjuht. @jasonkeath LinkedIn
  14. Nichole Kelly - tegevjuht aadressil Sotsiaalmeedia uurija, SME digitaalne autor, esineja. @Nichole_Kelly LinkedIn.
  15. Dave Kerpen - tegevjuht Likeable Local, autor, esineja. @DaveKerpen
    LinkedIn.
  16. Stephanie Sammons - asutaja Juhtmega nõustaja ™, Esineja. @StephSammons LinkedIn.
  17. David Meerman Scott - turundusstrateeg, esineja, autor. @dmscott LinkedIn.
  18. Jason möldr - LinkedIni turunduslahenduste sisuturunduse juht. @JasonMillerCA LinkedIn.
  19. Lee Odden, tegevjuht aadressil TopRanki veebiturundus, Autor, esineja @leeodden LinkedIn.
  20. Joe Pulizzi - asutaja aadressil Sisu Marketing Institute, Autor, esineja. @JoePulizzi LinkedIn.
  21. Viveka von Rosen - LinkedIni ekspert, autor. @LinkedInExpert LinkedIn.
  22. Neal Schaffer - Autor, esineja. @NealSchaffer LinkedIn.
  23. Koka Sexton - LinkedIni globaalse vanema turundusjuht. @kokasexton LinkedIn.
  24. Mike Stelzner - ettevõtte asutaja Social Media Kontrollija, Autor. @Mike_Stelzner LinkedIn.
  25. Todd Wheatland - turundusjuht Kelly Servicesis, autor, esineja. @ToddWheatland LinkedIn.

4 Kommentaarid

  1. 1
  2. 2
  3. 4

    Nagu te eespool mainisite, mainisite sotsiaalmeedia turunduse kohta mõningaid eessõnu; sel põhjusel laadin teie e-raamatu kindlasti alla! Veel ühe asja olete postitanud tõeliselt imetlusväärse inimeste nimekirja.

Mis sa arvad?

Sellel saidil kasutatakse rämpsposti vähendamiseks Akismetit. Vaadake, kuidas teie andmeid töödeldakse.